Wibratory dla kobiet

Szukasz dla siebie pomysłu na sex rozrywkę? A może chcesz wzbogacić swój seks z partnerem, wprowadzając do niego nowy element? Bez względu na powód, wibrator damski zawsze okazuje się celnym zakupem.

Erotyczne gadżety, czyli wibratory dla kobiet oferujemy w olbrzymim wyborze modeli. Są to wibratory klasyczne, dopochwowe, jak również występujące w mocno futurystycznych kształtach, jak i wyposażone w dodatkowe funkcjonalności – np. zewnętrzne masażery łechtaczki.

Charakterystyczną cechą oferowaną przez wibrator do pochwy z naszego sklepu erotycznego, jest możliwość jej wewnętrznej stymulacji za pomocą wibracji. Są one uzyskiwane dzięki wbudowanemu w urządzenie niewielkiemu silniczkowi wyposażonemu w wahadełko. Zasilanie za pomocą wymiennych baterii lub wbudowanych akumulatorów pozwala na długi czas użytkowania, a mnogość funkcji umożliwia precyzyjne sterowanie siłą i rodzajem wibracji. Wibrator damski może występować w wielu odmianach, różniących się rozmiarami, gatunkiem materiału, z którego został wykonany jak i pozostałymi opcjami, np. wodoszczelnością.