Wibratory analne

Pieszczoty analne są jednymi z bardziej wyrafinowanych praktyk seksualnych. Można się im oddawać wraz z partnerem, jak również solo – mając do dyspozycji wibrator analny. Jest to urządzenie zaprojektowane właśnie do tego typu zabaw. Specjalnie wyprofilowany kształt ułatwia penetrację bez bólu i nieprzyjemnego uczucia.

Aby zapewnić sobie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze użytkowanie, warto łączyć wibrator analny z dedykowanymi lubrykantami.

Tym co odróżnia wibrator analny od dilda, jest wewnętrzny mechanizm wywołujący wibrację. Znajduje się on w przedniej lub środkowej części wibratora i ze wszystkich stron zostaje otoczony silikonem. Mechanizm ten posiada ruchome wahadełko, które napędzane silnikiem elektrycznym wywołuje wibracje o różnej częstotliwości. Płynnie rozchodzą się one po silikonowej obudowie wibratora, docierając do każdej jego części. Następnie wibracje przechodzą na mięśnie odbytu, docierając do najbardziej unerwionych jego części. Łącząc to z płynnymi ruchami, wibrator analny jest prostą i niezawodną drogą prowadzącą do wielkiego orgazmu.