Opaski na penisa i jądra - ElectraStim Adj. Fabric Cock and Scrotal Loops

Sprawdź oferowany w naszym sklepie erotycznym produkt: Opaski na penisa i jądra - ElectraStim Adj. Fabric Cock and Scrotal Loops. Jego cena to tylko 201,99 zł!!

Opaski z materiału, dające bardziej miękkie doznania niż pozostałe pierścienie z tej firmy. Wykonane z elastycznej tkaniny w której zatopiono włókna przewodzące bodźce. Unipolarne, odpowiednie dla panów chcących spróbować osiągnąć orgazm bez wspomagania dłonią. Regulowane do ok. 7cm średnicy, będą pasować na większość panów.

Załóż pętlę dookoła dowolnej części penisa by zwiększyć bodźce i siłę orgazmu. Załóż ją dookoła penisa i jąder, zaś drugą przy główce by doznać niesamowicie mocnych doznań przez całą długość członka, co świetnie sprawdza się przy masturbacji. Ale nie tylko – można pętle nosić na penisie podczas gry wstępnej, seksu oralnego, seksu, by zwiększyć siłę doznań.

Zalecamy używanie żelu przewodzącego.Sklep erotyczny online proponuje: Opaski na penisa i jądra - ElectraStim Adj. Fabric Cock and Scrotal Loops w super cenie 201,99 zł!!

  • Producent: ElectraStim
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena: 201,99 zł

  • Dyskretna paczka
  • 14 dni na zwrot

Zamów telefonicznie

+48 731 44 01 44

Zapewniamy pełną
dyskrecję oraz gwarancję
wysokiej jakości
produktów.

Lub złóż zamówienie on-line

Inne produkty z tej samej kategorii