Jajeczko wibrujace - We-Vibe Jive Blue Vibrating Egg

Jive to jajeczko sterowane protokołem bluetooth, bardzo dyskretne i cichutkie w używaniu oraz komfortowe w noszeniu. Kontrola nad jego pracą odbywa się za pomocą darmowe aplikacji We-Connect.

 

Pozwala ona na sterowanie jajeczkiem zarówno z tego samego pokoju jak i z drugiego końca świata. Daje dostęp do 10 programów pracy a także możliwość tworzenia własnych.

 

Aplikacja jest prosta i wygodna, a noszone pod ubraniem i bielizną jajeczko nie zwraca na siebie uwagi postronnych. Można je komfortowo używać leżąc, siedząc, stojąc czy chodząc a wibracjami sterować osobiście lub zostawić to w gestii partnera.

Wyjęcie jajeczka jest bezproblemowe dzięki „ogonkowi” z silikonu.

 

Kształt jajeczko pozwala na dobre dopasowanie się do kobiecej anatomii, a przez to wygodę w czasie noszenia go, czy to tylko w sypialni czy w czasie wykonywania codziennych czynności.

 

Wodoodporność doda większej swobody w używaniu, pozwalając na wzięcie ze sobą jajeczka do kąpieli czy pod prysznic.

 

Na bliskie dystanse jajeczko można sparować z telefonem za pośrednictwem Bluetooth. W idealnych warunkach – wystająca antenka, nieskrzyżowane nogi – zasięg wynosi 6-9 metrów. W przypadku kontroli na dalekie dystanse jajeczko jest sparowane z telefonem a on z użyciem aplikacji pozwala na sterowanie bez ograniczenia odległości.

 

Pokrycie silikonowe.

Wymiary 92x64,3x37,53mm.

Ładowanie USB 90min, czas pracy 2h.

   • Producent: We-Vibe
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena: 404,99 zł

  • Dyskretna paczka
  • 14 dni na zwrot

Zamów telefonicznie

+48 731 44 01 44

Zapewniamy pełną
dyskrecję oraz gwarancję
wysokiej jakości
produktów.

Lub złóż zamówienie on-line

Inne produkty z tej samej kategorii